ویژگی‌های بهترین شرکت سئو کدامند و باید چگونه آن را انتخاب کنیم؟ همیشه انتخاب یک شرکت سئو پیامدهای ویژه‌ای برای کسب‌وکار و حساب بانکی شما دارد. در واقع رشد ترافیک وب‌سایت و کاهش رتبه آن در موتورهای جستجو، مربوط به انتخاب یک شرکت سئوی خوب یا بد است.

امّا با انتخاب بهترین شرکت سئو، تمام بخش‌های کسب‌وکار رشد می‌کند و فروش شما چندین برابر می‌شود، از طرفی با این انتخابِ درست، بودجه تبلیغاتی خود را کاهش می‌دهید.

در این مقاله در مورد مطالب زیر صحبت می‌کنیم:

۶ نکته مهم که باید در مورد بهترین شرکت سئو بدانید

زمانی که شما تصمیم می‌‌گیرید برای پیشرفت کسب و کار خود و ورود به دنیای مجازی، سایت طراحی کنید، لازم است که برای دیده شدن بین مخاطبان و عقب نماندن از رقبا، شرایطی را فراهم کنید که بهترین نتیجه را از اقدام خود بگیرید. لازمه این کار، آگاه بودن از شرایط ایده‌آل ارائه خدمات شرکت‌های سئو باشید. به همین منظور در نظر داشتن سوالات زیر برای بهبود کیفیت کار لازم و ضروری می‌باشد.

۱. بهترین شرکت سئو تجربه عالی دارد

اولین مورد مهمی که باید قبل از انتخاب بهترین شرکت سئو بررسی کنید، میزان تجربه آن‌ها است. اکثر شرکت‌های سئو ادعا می‌کنند که تخصص کافی در این زمینه دارند، امّا آیا برای ادعای خود دلیل و تجربه کافی نیز دارند؟

این مورد چیزی است که شما باید حتی قبل از تماس گرفتن، آن را بررسی کنید.

بعد از این که در سال ۲۰۱۲ گوگل به‌روزرسانی پنگوئن را آغاز کرد، آن دسته از شرکت‌های سئو که از تکنیک‌های سئوی کلاه‌سیاه استفاده می‌کردند، با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو شدند. امّا هنوز تعداد کمی از آن‌ها به‌صورت چراغ خاموش، این عمل اشتباه را انجام می‌دهند.

به همین دلیل، بسیار مهم است که شرکت انتخاب شده، از سئوی درست و اصولی، اطلاعات کافی داشته باشد. اگر شرکت سئو از استراتژی‌های غلط لینک‌سازی استفاده کند، مطمئن باشید وب‌سایت شما خراب می‌شود.

۲. بهترین نتایج را به مشتریان نشان می‌دهند

به یاد داشته باشید که یک شرکت سئو خوب، مطالعات موردی و نمونه کارهای خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. ممکن است برخی از آن‌ها فهرستی از سایت‌ها و خدمات خود را به شما ارائه دهند.

این مسئله، یک دید کلی و عالی در مورد کارایی آن‌ها به مشتریان می‌دهد. طبیعتاً، بهترین شرکت سئو نمی‌تواند در تمام پروژه‌های خود موفق عمل کند، امّا باید تعداد مناسبی از آن‌ها با موفقیت به پایان رسیده باشند.

۳. بهترین شرکت سئو باید درک بالایی از بهینه‌سازی داشته باشد

اگر تصور می‌کنید که سئو فقط به معنای افزایش ورودی سایت یا بالابردن رتبه است، باید تصور خود را اصلاح کنید.

سئو دامنه بسیار وسیعی دارد، مواردی مانند دریافت ترافیک، رتبه‌بندی در موتورهای جستجو، تبلیغات برند و همچنین افزایش تبدیل کسب‌وکار شما (افزایش فروش)، از جمله کارهای یک شرکت سئو است. به همین دلیل، باید در انتخاب بهترین شرکت سئو، سطح درک آن‌ها از این مسئله را آزمایش کنید.

۴. شرکت سئو باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد

تشخیص این موضوع که آیا یک طرح سئو باعث موفقیت می‌شود یا خیر، دشوار است. بااین‌حال، باید در مورد برنامه‌ای که شرکت سئو برای سایت شما در نظر گرفته است، اطلاعاتی داشته باشید.

اولین کاری که قبل از سئو یک دامنه انجام می‌دهید این است که اهداف خود را روشن و واضح کنید. زمانی که اهداف خود را روشن کردید، ارائه‌دهندگان خدمات سئو، باید طرحی تنظیم کنند که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند.

۵. شرکت‌های خوب سئو، بهترین روش‌ها را انتخاب می‌کنند

مهم نیست که بهترین شرکت سئو را انتخاب می کنید. یک شرکت هر چقدر هم که مهارت داشته باشد، در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های تعیین شده توسط موتورهای جستجو، باعث افت رتبه شما می‌شود.

این حرف درست است که شرکت‌های سئو، اطلاعات دقیقی در مورد به‌روزرسانی‌های جدید موتورهای جستجو ندارند، امّا باید به‌اندازه کافی مهارت داشته باشند که تغییرات دستورالعمل‌ها را پیش‌بینی کنند و با آن سازگار شوند.

۶. بهترین شرکت‌های سئو، مدام گزارش می‌دهند

قبل از این که یک شرکت سئو را انتخاب کنید، مطمئن شوید که آن‌ها به‌صورت مداوم گزارش روند پیشرفت را به شما ارائه می‌دهند.

به یاد داشته باشید که همیشه بهترین شرکت سئو، گزارش حرفه‌ای، شامل تمام جزئیات را به طور منظم در اختیار شما قرار می‌دهد.

ممکن است با تعدادی شرکت‌های سئو، برخورد کنید که فقط درصورتِ درخواست شما، گزارشی از عملکرد وب‌سایت ارائه کنند.

توصیه می‌کنیم که هرگز این‌گونه شرکت‌ها را انتخاب نکنید، در عوض، سراغ شرکت‌هایی بروید که گزارش‌های منظمی از پیشرفت کار و استراتژی سئو برایتان آماده می‌کنند.

سؤالات مهمی که باید قبل از انتخاب شرکت سئو بپرسید

شما از کجا متوجه می‌شوید یک شرکت سئو بهترین است؟

برای فهمیدن این موضوع، باید ۱۵ سؤال زیر را بپرسید:

 

معرفی بهترین شرکت سئو

تا این قسمت از مطلب با اهمیت اعمال سئو مناسب و حرفه‌ای روی سایت آشنا شدید و دانستید که برای پیشرفت در حوزه کاری خود در دنیای مجازی باید در وهله اول توسط موتور‌های جستجو گوگل، سپس توسط مخاطبان شاخته شوید. همه این موارد زمانی نتیجه بخش خواهد بود که با تیم خبره و حرفه‌ای همکاری کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ سایان یکی از بهترین شرکت‌های سئو در ایران می‌باشد که با سال‌ها تجرنه در این زمینه خدمات مختلفی مانند مشاوره، بازاریابی محتوا، طراحی سایت، چیدن استراتژی سئو و موارد بسیارِ دیگر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این شرکت با در اختیار داشتن کادری متخصص و قیمت‌های منصفانه، موجب پیشرفت وب‌سایت شما می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله به‌صورت کامل با نکات مهم در زمینه انتخاب بهترین شرکت سئو آشنا شدید. سئو یکی از کارهای تخصصی و بسیار پرریسک است که اگر تخصص کافی در آن نداشته باشید، مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین می‌شوید.

شما باید حتماً موارد مهم سئو را به افراد باتجربه و متخصص بسپارید، این کار جلو ضررهای سنگین کسب‌وکار را می‌گیرد.

توصیه می‌کنیم یک‌بار دیگر، نکات ذکر شده در این مقاله را بادقت بخوانید و طبق آن در صورت نیاز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو سایت، با مشاورین سایان تماس بگیرید.