بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران کاری بسیار دشوار است، زیرا که بسیاری از معیار ها را در انتخاب خود ذکر کنید و همه شرکت ها را بر اساس آن معیار ها بسنجید، همانند سابقه و تجربیات پیشین شرکت ها، خدمات پس فروش آنها، کیفیت پروژه های انجام شده قبلی و نمونه کار های شرکت و…. اما بررسی این همه معیار کمی دشوار است و شاید نتوان اطلاعات زیادی در مورد آنها به دست آورد.اما راه دیگری برای بررسی و انتخاب شرکت نیز است و آن راه بررسی پروژه های گذشته شرکت بر اساس معیار های یک وب سایت خوب است، چرا که اگر در پروژه های قبلی این شرکت، معیار های یک وب سایت خوب رعایت و انجام شده باشد می توان به کیفیت انجام پروژه توسط شرکت اطمینان حاصل کرد.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم

کسب و کار ها نیز باید مانند انسان ها به محیط اطراف خود واکنش نشان دهند، تا بتوانند در هر شرایطی خود را با محیط سازگار کنند و در هر شرایطی با توجه به شرایط و نیاز مشتری های خود، خود را وقف دهند و رشد کنند. امروزه نیز به دلیل  پیشرفت علم و تکنولوژی، مشتریان تمایل بیشتری به کسب و کار آنلاین پیدا کرده اند، بنابراین شما نیز باید در جهت رفع نیاز های مشتری کسب و کار آنلاین خود را با راه اندازی سایت رفع نمایید،  اما انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بسیار دارای اهمیت است زیرا کیفیت وب سایت و خدمت رسانی شما می تواند تاثیر به سزایی در جذب و یا از دست دادن مشتری ها داشته باشد.

امروزه مشتریان ترجیح میدهند بیشتر خرید های خود به شیوه آنلاین به انجام برسانند، زیرا خرید آنلاین از سهولت بسیار بیشتری برای مشتری ها برخوردار است و بسیار مشتری پسند است، از این رو طراحی و ساخت وب سایت در جهت حفظ و افزایش مشتری ها بسیار حائز اهمیت است. شما می توانید با انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران با طراحی وب سایت، توجه مشتری های خود را جلب کنید و از این رو مشتری های بیشتری را جذب کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

خلاقیت در طراحی سایت چه اهمیتی دارد؟

از گذشته تا کنون چه در کسب و کار های آنلاین، چه در کسب و کار های قدیمی و سنتی، اگر با دقت نگاه کنیم خواهیم دید مغازه هایی که از محیط زیبا تر و شکیل تری برخوردار هستند از مشتریان نسبتا بیشتری نسبت به دیگر مغازه ها با ظاهری شلخته و قدیمی برخوردار هستند. از این رو می توان نتیجه گرفت هرچه ظاهر کسب و کار شما جذاب تر و مدرن باشد، مشتری های بیشتری را نیز به شکل ناخودآگاه جذب خواهد کرد.

همچنین از مهم ترین معیار های برندسازی، تخصیص یک دیزاین خاص و جدید به کسب و کار خود است تا مشتری های سایت شما و کسب و کار شما را با آن دیزان و ترکیب بشناسند. این کار سبب خواهد شد برای همیشه در ذهن آنها جای بگیرید و بتوانید مشتری های دائمی برای خود دست و پا کنید.پس می توان از مهم ترین معیار های یک وب سایت خوب به طراحی خوب و کاربرپسندی آن اشاره کرد، بنابراین شما می توانید با مشاهده نمونه کار ها و کار های پیشین شرکت به میزان خلاقیت آن شرکت پی ببرید و در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران یک قدم به جلو بروید. مجموعه سایان با انجام پروژه های خلاقانه با توجه به نوع کسب و کار مشتری های گذشته خود توانسته است خلاقیت و مدرن بودن طراحی های خود را ثابت کند.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...

کیفیــــت را با ما تجــــــــربه کنید!

ریسپانسیوی سایت در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

مشتریان مختلف با استفاده از دستگاه های مختلف با اندازه های متفاوت به وب سایت شما مراجعه می کنند، بنابراین ظاهر سایت باید برای همه آنها شکیل و زیبا با توجه اندازه صفحه آنها نمایش داده شود تا مشتری احساس ناخوشایندی از ورود به وب سایت شما احساس نکند. قطعا مشتریان به محض اینکه احساس کنند از سایت شما احساس ناخوشایندی دارند سریعا از وب سایت خارج شده و مشتریان زیادی را به این شکل از دست خواهید داد.

همانطور که میدانید، ریسپانسیو بودن وب سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است و در هر وب سایت خوبی باید رعایت شود، بنابراین شما باید نمونه کار های شرکت موردنظر را با استفاده از دستگاه های مختلف با اندازه های مختلف تست کنید تا از ریسپانسیو بودن طراحی های شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید مشتریان شما حس خوبی را از ورود به سایت شما با هر اندازه صفحه نمایش تجربه خواهند کرد.بنابراین از دیگر معیار های مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران می توان به ریسپانسیو بودن طراحی های آن شرکت اشاره کرد. مجموعه سایان با استفاده از متخصصان خبره و خلاق وب سایت شما را با طراحی کاملا ریسپانسیو و کاربر پسند به انجام میرساند، بنابراین تجربه خوشی را برای مشتریان شما به ارمغان خواهند آورد.

سرعت وب سایت چه تاثیری در نرخ تبدیل بازدید کنندگان به مشتری دارد؟

طبق تحقیقات از مهم ترین عوامل نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری سرعت لود وب سایت است. روزانه مشتریان زیادی به وب سایت ها مراجعه می کنند، اما به دلیل کند بودن سرعت لود صفحات آنها از آن وب سایت دلزده میشوند به سرعت سراغ وب سایتی دیگر میروند، بنابراین اگر سرعت وب سایت شما کند تر از حد استاندارد باشد بسیاری از مشتری های خود را از دست خواهید داد.اگر شما سئو خوبی نیز حتی داشته باشید و در صدر لیست نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شوید اما همچنان اگر سایت شما از سرعت لود کمتری از میزان سرعت استاندارد برخوردار باشد بسیاری از مشتریان قبل از اینکه حتی وب سایت شما لود شود به سراغ سایت دیگری میروند و این یعنی شما مشتری 90 درصدی خود را به دلیل سرعت کم لود سایتتان از دست داده اید.از مهم ترین عواملی که بر روی سرعت سایت تاثیر دارد بهینه بودن وب سایت است، بنابراین در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران نیز باید سرعت وب سایت هایی که در گذشته طراحی کرده است را نیز در نظر بگیرید.مجموعه سایان با کد نویسی بهینه وب سایت های خود، آنها را به بالاترین سرعت ممکن می رساند.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...

کیفیــــت را با ما تجــــــــربه کنید!

اهمیت امنیت سایت در جذب مشتری چیست؟

آیا شما از مغازه ای خرید می کنید که یک درصد احتمال می دهید اطلاعات بانکی و رمز شما را بدزدند و حساب شما را خالی کنند؟ قطعا جواب شما خیر است، پس کاربران وب سایت ها نیز در وب سایتی که یک درصد احتمال دارد اطلاعات آنها ربوده شود خرید نخواهند کرد و به این تربیت شما اکثر مشتریان خود را از دست خواهید داد.

همچنین امنیت وب سایت در برابر هک و ویروسی شدن نیز بسیار دارای اهمیت است، زیرا در صورت هک و ویروسی شدن وب سایت شما اطلاعات مشتری های شما به دست هکر ها خواهد افتاد و این اتفاق می تواند آسیب جبران ناپذیری بر سابقه کاری و اعتماد مشتریان بگذارد. از این رو توصیه می شود امنیت وب سایت را به شدت جدی بگیرید و در بازه های زمانی وب سایت خود را بر اساس آخرین اصول امنیت بروزرسانی کنید.

از مهم ترین عوامل تعیین کننده امنیت یک وب سایت کدنویسی صحیح و رعایت اصول امنیت توسط طراح سایت است، بنابراین انتخاب شرکتی که این اصول را در طراحی های خود حفظ میکند بسیار حائز اهمیت است. پس باید در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران رعایت اصول امنیت را نیز معیار خود قرار دهیم. مجموعه سایان با انجام تمامی اصول سئو و امنیت، خیال شما را از امن بودن وب سایت شما راحت خواهد کرد.

حمایت و مراقبت دائمی از سایت

وب سایتی که دارای باگ های بسیار است به هیچ وجه برای مشتری لذت بخش نیست و تنها یک تجربه ناخوشایند را از سایت شما برای مشتری ایجاد خواهد کرد. سایت ممکن است با گذشت زمان بروزرسانی های متعدد دچار باگ های فراوانی شود از این رو پشتیبانی فنی وب سایت بعد از ساخت و طراحی نیز دارای اهمیت بسیاری است.همچنین باگ ها نیز ممکن است در گذر زمان سبب اختلال های امنیتی نیز شوند، بنابراین دارای اهمیت است که وب سایت شما دارای پشتیبانی فنی باشد تا در صورت ایجاد باگ و یا مشکل در سایت، توسط پشتیبانی مشکل یافت و رفع شود. مجموعه سایان نیز از این رو برای مشتریان خود خدمات یک ساله پشتیبانی فنی را فراهم کرده است. از این رو پشتیبانی فنی نیز می تواند از معیار های اساسی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران باشد.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...

کیفیــــت را با ما تجــــــــربه کنید!

یک فضای میزبانی خوب و به صرفه

کسب و کار های اینترنتی نیز مانند کسب و کار های سنتی نیازمند بستری هستند که بر روی آن خدمت رسانی کنند، بنابراین همه سایت ها برای فعالیت نیازمند هاست هستند. هاست تاثیر مستقیمی بر روی امنیت و مخصوصا سرعت وب سایت شما دارد. چرا که سرعت لود هر وب سایتی علاوه بر کد نویسی بهینه، به سرعت انتقال اطلاعات توسط هاست نیز بستگی دارد.

بنابراین انتخاب هاست مناسب با توجه به نیاز شما بسیار حائز اهمیت است، اما شما به تنهایی نمی توانید هاست مناسب را برای کسب و کار خود تشحیص دهید و نیازمند این هستید که از فرد متخصص کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند. از معیار های دیگری که می توان بهترین شرکت طراحی سایت در تهران را انتخاب کرد، دادن مشاوره برای خرید هاست است. حال چه بهتر میشود که شرکت طراحی سایت، خودش برای ما هاست مناسب را انتخاب کند و سایت را بر روی آن راه اندازی کند، مجموعه سایان این ویژگی را در اختیار شما قرار داده است. همچنین این هاست را به شکل رایگان به مدت یکسال به همراه یک دامنه یکساله رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

انتخاب دامنه مناسب

آخرین معیار انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران راهنمایی و مشاوره و همچنین در اختیار قرار دادن دامنه به شما با توجه به نوع کسب و کارتان است. زیرا پسوند دامنه ها مشخص کننده نوع آن وب سایت است. از این رو انتخاب دامنه با پسوند درست بسیار حائز اهمیت است. مجموعه سایان نیز با در اختیار قرار دادن دامنه یکساله رایگان به مشتریان خود، سبب شده است هزینه خرید دامنه نیز از روی دوش شما برداشته شود.از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران می توان به مجموعه سایان اشاره کرد. ما طراحی سایت شما را با توجه به نوع کسب و کارتان و نیاز مشتریانتان با استفاده از متخصصان خبره و با تجربه، طراحی میکنیم. با سپردن طراحی سایت خود به مجموعه سایان شما دیگر هیچ نگرانی از بابت طراحی سایت خود نخواهید داشت، مجموعه سایان با انجام صفر تا صد طراحی وب سایت شما به صورت اختصاصی، تمامی دغدغه های شما را در ساخت و راه اندازی وب سایت راحت خواهد کرد.