بهترین شرکت طراحی سایت

امروزه با گسترش ویروس منحوس کرونا کسب و کار های آنلاین رونق بسیاری یافته اند، از این رو رقابت بسیاری در دنیای مجازی در گرفته است و بسیاری از کسب و کار های آنلاین در حال رقابت برای جذب مشتری در دنیای مجازی هستند. کیفیت وب سایت شما از مهم ترین عوامل تعیین کننده در جذب مشتری است، از این رو انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است.
کاربر پسند ترین راه کسب و کار آنلاین استفاده از وب سایت است، وب سایت ها به دلیل محیط کاربری ساده و زیبا و سرعت بالا نسبت به دیگر روش های خدمت رسانی آنلاین دارای محبوبیت بیشتری هستند.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم

طراحی سایت نیازمند دانش برنامه نویسی و تجربه و توانایی های بسیاری است که افراد عادی نمی توانند در مدت زمان کوتاهی به آن مسلط شوند و وب سایت خود را راه اندازی کنند، از این رو باید به شرکت هایی که در طراحی سایت تخصص دارند مراجعه کرد. بنابراین انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا کیفیت وب سایت تحویل داده شده به شما، بسیار بر روی کسب درآمد و رشد کسب و کار شما تاثیر به سزایی دارد، بنابراین از اهمیت بسیاری برخوردار است، اما مهم ترین ویژگی یک شرکت طراحی سایت خوب و یک سایت خوب چیست؟

تجربیات پیشین و سابقه کاری شرکت

تجربیات و سابقه یک شرکت در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است، چرا که سابقه شرکت می تواند تضمین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. هرچه یک شرکت دارای تجربه های کاری بیشتری باشد قطعا انتخاب مناسب تری برای شما خواهد بود، زیرا تجربه های کاری بسیار، نشان دهنده کیفیت آن شرکت است.

از جهت دیگر داشتن تجربه بسیار حائز اهمیت است، زیرا شرکتی که تجربیات بسیاری داشته باشد بهتر می تواند نیاز های شما را برای یک طراحی سایت خوب رفع نماید. بنابراین تجربه و سابقه شرکت می تواند از مهم ترین معیار های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باشد.

مجموعه سایان با طراحی سایت برای بسیاری از برند های معتبر و روز دنیا، دارای تجربه و سابقه کاری بی نظیری است و می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد، چرا که مجموعه سایان، با تجربه کاری بسیار می تواند تمامی نیاز شما را برای طراحی یک وب سایت خوب رفع نماید.

استفاده از متخصصین خبره

از مهم ترین عواملی که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت وب سایت شما دارد، متخصصانی هستند که بر روی پروژه شما کار می کنند، هرچه متخصصان یک شرکت دارای مهارت و توانایی های بیشتری باشند پروژه شما با کیفیت بیشتری تحویل داده خواهد شد، از این رو از مهم ترین معیار های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، داشتن متخصصین خبره و با تجربه است.
مجموعه سایان با استفاده از تیم دوره دیده و خبره در طراحی سایت، می تواند کیفیت وب سایت تحویل داده شده به شما را تضمین کند، از این رو مجموعه سایان انتخاب مناسبی برای افرادی است که می خواهند تجربه کار با یک تیم حرفه ای را داشته باشند.

تعهد

تعهد از مهم ترین معیار های همکاری است و کار کردن با شخص و یا شرکتی که دارای تعهد نباشد بسیار دشوار و طاقت فرسا است، از این رو داشتن تعهد کاری شرکت به پروژه درحال انجام و شما بسیار حائز اهمیت است. قطعا برای شما بسیار مهم است که پروژه شما در زمان توافق شده با بالاترین کیفیت و سر موقع تحویل شما داده شود، بنابراین باید با فرد و یا شرکتی کار کرد که دارای تعهد به کار خویش باشد و پروژه شما را در اسرع وقت به انجام برساند.
علاوه بر داشتن متخصصان خبره و با تجربه داشتن مدیری با تجربه بسیار حائز اهمیت است، همانطور که میدانید داشتن مدیری توانا که  مدیریت پروژه شما را به دست گرفته است می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت و تعهد شرکت مورد نظر داشته باشد. بنابراین انتخاب شرکتی که مدیری توانا دارد بسیار حائز اهمیت است.
تحویل ندادن به موقع پروژه بسیار طاقت فرسا است و می تواند به شما ضرر های مالی و معنوی  بسیاری وارد کند. بنابراین در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، تعهد داشتن شرکت مورد نظر بسیار حائز اهمیت است. مجموعه سایان با عقد قرارداد رسمی و تعهد کاری بسیار به انجام پروژه می تواند این اطمینان را به شما بدهد پروژه شما در زمان موعد و توافق شده با بالاترین کیفیت آماده و تحویل شما خواهد شد.

انجام اصول سئو در طراحی سایت

از مهم ترین عوامل رشد و گسترش سایت شما در موتور های جست و جو و جذب مشتری، می توان به سئو اشاره کرد، سئو به مجموعه قوانین موتور های جست و جو در جهت رتبه بندی وب سایت ها در صفحات جست و جو گفته میشود. همانطور که میدانید بسیاری از مشتری های شما از طریق موتور های جست و جو به وب سایت شما راه پیدا می کنند، بنابراین کسب جایگاه اول در نتایج سرچ می تواند مشتریان بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد.
پس رعایت اصول سئو و کدنویسی بهینه وب سایت شما، بسیار بر رشد و گسترش کسب و کار شما حائز اهمیت است، چرا که در صورت بهینه نبودن وب سایت شما در نتایج جست و جو در صفحات دوم و سوم و حتی بعضا پایین تر، نمایش داده می شود، بنابراین شما بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد.
بنابراین از مهم ترین معیار های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت می توان به کد نویسی بهینه وب سایت و همچنین داشتن متخصصان سئو اشاره کرد.  مجموعه سایان با استفاده از برنامه نویسانی خبره در اصول سئو و همچنین و کارشناس سئو در طراحی سایت، بهینه بودن وب سایت شما را بر اساس اصول سئو تضمین می کند.

 

امنیت سایت

امنیت همیشه از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است، چرا که کاربران در صورت اینکه احساس کنند امنیت اطلاعات آنها ممکن از در خطر بیفتد به سرعت وب سایت شما را ترک خواهند کرد، بنابراین مشتریان بسیاری را از دست خواهید داد. همچنین روزانه ممکن است حملات بسیاری برای هک و نفوذ به وب سایت شما انجام گردد، بنابراین بسیار حائز اهمیت است وب سایت شما در برابر حملات پی در پی و همچنین ویروس های اینترنتی در امان باشد.
1

کاربران شما به محض اینکه احساس کنند، ممکن است دچار فیشینگ و یا لو رفتن اطلاعاتشان توسط هکر ها از طریق وب سایت شما به دلیل امنیت پایین شوند به هیچ وجه دست به خرید نمی زنند، بنابراین شما در کسب و کار اینترنتی با شکست مواجه خواهید شد. همچنین ممکن است با هک شدن وب سایت شما از دسترس خارج شود و به دست هکر ها بیفتد و تمام زحمات و هزینه های شما به باد برود.

2

در مواردی ممکن است سایت شما توسط هکر ها ربوده شود و دسترسی وب سایت قطع شود، بنابراین پشتیبانی فنی از وب سایت توسط شرکتی که طراحی سایت را برای شما انجام داده است بسیار حائز اهمیت است. زیرا در صورت داشتن پشتیبانی فنی می توانید از شرکت طراحی سایت خود بخواهید که وب سایت شما را از دست هکر ها نجات دهد.

3

از این رو باید در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، باید بر روی تخصص شرکت در امنیت نیز توجه بسیاری کرد، کدنویسی بهینه و انجام اصول امنیتی در طراحی و کدنویسی سایت بسیار بر روی امنیت وب سایت شما تاثیر گذار است، بنابراین توصیه می شود شرکتی را برای انجام طراحی سایت خود انتخاب کنید که به تمامی اصول های امنیت آگاه باشد.

4

هاست و دامنه

هر کسب و کاری برای فعالیت به یک مکانی نیاز دارد که بر روی آن مستقر شود و کسب و کار خود را رشد و گسترش دهد و مشتری کسب کند. وب سایت نیز مانند همه کسب و کار ها نیاز به مکان و آدرسی دارد که برو روی آن مستقر شود، هاست همان مکانی است که وب سایت شما بر روی آن قرار میگیرد و مشتریان با ورود به آن می توانند خرید خود را انجام دهند.

از این رو انتخاب و داشتن هاست و دامنه مناسب با توجه به نوع کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت است، مجموعه سایان با دادن دامنه و هاست مناسب با توجه به نیاز شما، کسب و کار شما را در مسیر رشد و توسعه قرار میدهد.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی

وب سایت ها به دلیل باگ ها و بروز رسانی مداوم، ممکن است بعد از مدتی دچار مشکلات فنی شوند، از این رو بسیار حائز اهمیت است شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید که پشتیبانی پس از فروش را نیز به شما ارائه دهد، چرا که در صورت ایجاد اشکال و باگ در سایت شما در صورت پشتیبانی نکردن شرکت از وب سایت شما، شا باید هزینه های گزافی را به برنامه نویس و یا شرکت دیگر پرداخت کنید تا باگ مورد نظر را پیدا و رفع کنند و یا به زبان عامیانه دیباگ کنند.

همچنین شما ممکن است در طول زمان نیاز به تغییرات جزئی کوچکی در وب سایت خود داشته باشید، بنابراین داشتن پشتیبانی بسیار حائز اهمیت است و می تواند از بسیای از هزینه های شما بکاهد. چرا که برای ایجاد تغییرات در صورت کار با شرکت و یا برنامه نویس دیگر هزینه های بسیاری بر دوش شما خواهد گذاشت. بنابراین داشتن پشتیبانی پس از فروش به جهت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است.

مجموعه سایان نیز از این قافله عقب نمانده است و برای مشتریان خود پشتیبانی فنی یکساله را ارائه میدهد، از این رو خیال شما از ایجاد مشکلات فنی در طول سال بعد از پروژه راحت است و دغدغه های شما برای خرابی و مشکلات فنی سایت رفع خواهد شد. همچنین سایان به شما یک هاست یکساله و دامنه یکساله را نیز به شکل کاملا رایگان به شما هدیه می دهد.

ریسپانسیو بودن سایت

کاربران شما با هر دستگاهی با هر اندازه ای ممکن است به وب سایت شما بیایند از این رو تغییر شکل وب سایت بر اساس اندازه رزولوشن صفحه کاربر بسیار حائز اهمیت است. زیرا داشتن صفحه کاربر پسند در وب سایت، بسیار بر روی جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد. بنابراین وب سایت شما باید به تغییرات صفحه نمایش کاربر پاسخگو باشد، به این عمل ریسپانسیو بودن سایت می گویند.

تمامی وب سایت ها باید دارای قابلیت ریسپانسیوی باشد تا بتواند نیاز های کاربر شما را رفع کند و مشتری به سایت شما جذب شود. بنابراین از مهمترین عوامل انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، کدنویسی وب سایت به صورت ریسپانسیو است. ریسپانسیو بودن وب سایت نیازمند متخصصین خبره در طراحی و کدنویسی است. مجموعه سایان با بهره گیری از متخصصان خبره در طراحی سایت، ریسپانسیو بودن وب سایت شما را تضمین می کنند.

خلاقیت در طراحی

ظاهر از مهم ترین عوامل جذب مشتری است چرا که در ابتدا مشتری با دیدن جذب میشود و داشتن ظاهری زشت و ناپسند سبب از دست دادن مشتری های بسیاری خواهد شد، بنابراین در طراحی سایت حائز اهمیت است وب سایت شما دارای ظاهری زیبا و کاربر پسند باشد. خلاقیت طراح سایت شما بسیار بر روی طراحی ظاهر سایت، تاثیر گذار است.

تنها داشتن تخصص نمی تواند تضمین کننده ظاهری زیبا و کاربر پسند باشد، از این رو انتخاب شخصی که علاوه بر تخصص و خبره بودن در طراحی سایت، دارای خلاقیت باشد بسیار حائز اهمیت است. طراحی ها تکراری و یکنواخت برای کاربران بسیار دلسرد کننده است و ممکن است سبب شود بسیاری از مشتریان خود را از دست بدهید. بنابراین داشتن ظاهری جدید و متفاوت در سایت تاثیر به سزایی در جذب مشتری دارد.

از این رو بهترین شرکت طراحی سایت، شرکتی است که علاوه بر تخصص، داشتن خلاقیت و تنوع در کارها است، مجموعه سایان با بهره گیری از متخصصانی خبره و با تجربه در طراحی سایت می تواند خلاقیت و زیبایی سایت شما را تضمین کند.

امروزه با گسترش کسب و کار های آنلاین و همچنین سخت گیر شدن کاربران در ظاهر و کاربرپسندی وب سایت، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بسیار دشوار شده است. زیرا شرکت انتخابی باید توانایی طراحی سایت را بر اساس نیاز های مشتری شما دارا باشد تا بتواند سبب رشد و گسترش کسب و کار شما شود. بنابراین بسیار حائز اهمیت است در انتخاب شرکت برای طراحی سایت بسیار دقت کنیم و با تحقیق و بررسی کامل انتخاب خود را انجام دهیم تا کسب و کارمان رشد و گسترش یابد.