سایان

همراه مجازی کسب و کار شما!

احتمالا تا الان متوجه شده‌اید که همه کسب‌وکارها برای ادامه حیات به یک وب‌سایت اختصاصی نیاز دارند تا بتوانند تمام خدمات قابل ارائه خود را به طور کامل توضیح دهند. زمانی این وب‌سایت در رده‌های اول جستجوی گوگل قرار می‌گیرد که اصول سئو و بهینه‌سازی سایت توسط یک کارشناس اجرایی شود.

دنیای الان دنیای دیجیتال است و تبلیغات کاغذی دیگر پاسخگوی خوبی برای جذب مشتریان نیستند. در واقع شما باید تیزر تبلیغاتی تهیه کنید و با جذابیت‌های تصاویر و گفتار آن، متقاضیان بیشتری را با کسب‌و‌کار یا خدمات خود آشنا کنید.

طراحی سایت، رعایت اصول سئو و در مرحله آخر ساخت تیزر تبلیغاتی کارهای ساده‌ای نیستند و نیاز به تخصص دارند. نگران نباشید، کارشناسان ما در «سایان داده پرداز مبین» می‌توانند در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمتی معقول، به شما در این زمینه کمک کنند.

در مجموعه سایان با بهره گیری از کارشناسان مجرب ما با ارائه ایده های نوین در زمینه طراحی سایت، سئو، ساخت تیزر تبلیغاتی تلاش می کند تا فاز مجازی کسب و کار شما را ایجاد کرده و منجر به توسعه سازمان یا افزایش فروش شما گردد.  

شرکت طراحی سایت سایان

برخی از مشتریان ما

سازمان تامین اجتماعی
سازمان انرژی هسته‌ای
کاچیران
ایلیا

اهمیت طراحی سایت در توسعه کسب و کار

امروزه بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک توانسته‌اند با طراحی یک وب‌سایت، مسیر بازاریابی را به سرعت طی کنند. جالب است بدانید که کشور ما بیش از 40 میلیون کاربر اینترنتی دارد که هرکدام از آن‌ها یک مشتری بالقوه محسوب می‌شوند.به گفته بسیاری از کارشناسان، در عصر حاضر داشتن یک وب‌سایت در فضای اینترنت حکم کارت ویزیت را پیدا کرده است زیرا:

 • امروزه بسیاری از افراد برای جستجو، سرگرمی و دریافت پاسخ سوالات خود ابتدا به سراغ اینترنت می‌روند.
 • داشتن وب‌سایت اعتبار خاصی به کسب‌وکار می‌بخشد و نشان می‌دهد که مسیر پیشرفت آن با دنیای الان همگام است.
 • وجود یک وب‌سایت امکان جمع‌آوری اطلاعات مشتریان (مانند ایمیل یا شماره تماس آن‌ها) را فراهم می‌کند.
 • پس از پاندمی کرونا خرید و فروش ها در بستر اینترنت افزایش چشمگیری داشته و بنابراین نداشتن وب‌سایت به معنی از دست دادن فرصت‌های معاملاتی فوق‌العاده در بستر اینترنت است.

اهمیت فرایند سئو برای توسعه کسب و کار

منظور کارشناسان از سئو یا همان بهینه‌سازی وب‌سایت، هنر استفاده از الگوریتم‌های موتورهای جستجو به منظور نمایش وب‌سایت در نتایج ابتدایی است. در حال حاضر راهکارهای مختلفی مانند لینک‌سازی، تولید محتوا و تبلیغات برای انجام سئو سایت وجود دارد. با توجه به اینکه الگورتیم‌های گوگل به شدت باهوش شده‌اند، بهتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید. از دلایل اهمیت سئو وب‌سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قرار گرفتن در صفحه اول موتورهای جستجویی مانند گوگل، حکم نصب بیلبورد تبلیغاتی در شلوغ‌ترین مکان شهر را دارد.
 • طبق آمار، روزانه فراتر از ۱۲ میلیون عبارت فارسی در گوگل سرچ یا جستجو می‌شوند.
 • اگر به دنبال دریافت بازخورد عالی به منظور جذب مشتریان بیشتر برای محصولات خود هستید، باید روی سئو وب‌سایت خود سرمایه‌گذاری کنید.
 • بهینه‌سازی وب‌سایت می‌تواند هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات کسب‌وکار شما را به میزان زیادی کاهش دهد.
 • قرار گرفتن در صدر موتورهای جستجویی مانند گوگل، می‌تواند اعتبار ویژه‌ای به کسب‌وکار شما بدهد.

We Are Leading Digital Marketing Agency

 • search optimization
 • search engine marketing
 • content marketing
 • social media marketing
 • Content Managment
 • Advrtising Campaign

HAPPY CLIENTS

Our Satisfied Clients

ساخت تیزر تبلیغاتی

امروزه ساخت تیزر تبلیغاتی به عنصر اصلی آگاهی‌بخشی و ترغیب مشتریان تبدیل شده است و نمی‌توان تاثیرگذاری بالای آن را انکار کرد. از انواع تیزرهای تبلیغاتی می‌توان به تیزرهای رئال، تیزرهای انیمیشن و تیزرهای رئال انیمیشن اشاره کرد که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

تجربه نشان داده است که بسیاری از افراد، مشاهده یک ویدئو چند دقیقه‌ای را به خواندن متون طولانی ترجیح می‌دهند. به‌همین‎دلیل، پیشنهاد می‌کنیم با ساخت تیزرهای تبلیغاتی محصولات خود را معرفی کنید. طبق آمار، معمولا 65% کاربران بعد از تماشای آن‌ها تصمیم به خرید می‌گیرند.

جالب است بدانید که کسب‌وکارهایی که «ویدئو‌ مارکتینگ» یا ساخت تیزر تبلیغاتی را شروع کرده‌اند، نسبت به سایرین ۴6% مشتریان بیشتری دارند و تاثیر برند آن‌ها ۱۳۹% بیشتر است. بنابراین اگر همین الان هم برای ساخت تیزر تبلیغاتی تحت نظر مجموعه سایان داده پرداز مبین اقدام کنید، باز هم دیر است!

تیزر

مراحل کار در مجموعه سایان داده پرداز مبین

ما در ابتدا به دنبال نیازسنجی از شما هستیم تا بتوانیم نیازها و چالش‌های ویژه کسب‌وکارتان را شناسایی کنیم. مطمئنا ارزیابی صحیح نقاط قوت و ضعف می‌تواند تاثیر زیادی در نحوه ارائه خدمات شما به کمک طراحی سایت یا ساخت تیزر تبلیغاتی داشته باشد.

توصیه می‌کنیم روی پیشنهادات مجموعه تیم سایان فکر کنید و از تجربیات آن‌ها بهره‌مند شوید. جلساتی که این تیم با شما برگزار می‌کنند، می‌تواند کیفیت نهایی کار را به میزان زیادی افزایش دهد.

پس از یک جمع‌بندی کلی، خدمات مورد نظر (از طراحی سایت و بهبود سئو آن تا ساخت تیز تبلیغاتی) با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به تعرفه قیمت مناسب ‌و کیفیت بالاتر خدمات مجموعه سایان در مقایسه با سایرین، این فرصت عالی را از دست ندهید!