طراحی سایت بیمه

امروزه در افزایش فروش و جذب مشتری عوامل بسیاری مانند : هزینه‌های نهان و پنهان رفت و آمد مشتریان، گسترش اینترنت و تکنولوژی، برای سهولت انجام کارهای اداری مانند خدمات بیمه و همین طور عقب نماندن از رقبا، راه حل کارآمد و عقلایی برای کسب و کارها از جمله کارگزاری یا نمایندگی‌های بیمه، طراحی سایت بیمه می‌باشد.شرکت دیجیتال مارکتینگ سایان با سال‌ها تجربه در طراحی انواع سایت، آماده به ارائه بهترین خدمات در زمینه طراحی سایت بیمه است.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم

اهمیت طراحی سایت بیمه

بسیاری از کسب و کارها در کشور ما از جمله کارگزاری‌های بیمه، هنوز به روش‌های قدیمی و سنتی برای تبلیغ خود می‌پردازند و این تبلیغات شامل هزینه‌های بسیار هنگفت نیز می‌باشد، این درحالیست که اگر درصدی از این هزینه‌ها را صرف طراحی سایت شرکتی کنند و با اعمال سئو سایت درست و مناسب در وهله اول در مرورگر گوگل شناخته می‌شوید، سپس در بین مخاطبان و مشتریان. علاوه بر جذب هرچه بیشتر مشتری و افزایش فروش، داشتن سایت بیمه پرستیژ کاری شما را ارتقا می‌دهد.

انواع طراحی سایت بیمه

همان گونه که می‌دانید بیمه انواع و اقسام مختلفی دارد و زمینه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد. کارگزاری‌های بیمه نیز در بسیاری از این زمینه‌ها فعالیت می‌کنند و خدمات ارائه می‌دهند. به همین ترتیب شما می‌توانید با طراحی سایت بیمه، انواع خدمات بیمه‌ای که ارائه می‌دهید را پوشش دهید. انواع طراحی سایت بیمه :

طراحی سایت بیمه شخص ثالث

طراحی سایت بیمه بدنه

طراحی سایت بیمه موتور سیکلت

طراحی سایت بیمه مسافرتی

طراحی سایت بیمه زلزله

طراحی سایت بیمه عمر

طراحی سایت بیمه تکمیلی

طراحی سایت بیمه آتش سوزی

طراحی سایت بیمه طرح مخصوص

طراحی سایت بیمه اتوموبیل

طراحی سایت بیمه مسئولیت

طراحی سایت بیمه حوادث

طراحی سایت بیمه مهندسی

طراحی سایت بیمه باربری

مزایای طراحی سایت بیمه

سایت بیمه چه امکانات و قابلیت‌هایی دارد؟

تا این قسمت از مطلب، با طراحی سایت بیمه و مزایای آن آشنا شده‌اید، اما همه این مزایایی که طراحی سایت بیمه یه همراه دارد لازمه حرفه‌ای و کارآمد بودن سایت می‌باشد. شرکت سایا با سال‌ها تجربه در این زمینه و تیم مجرب، بهترین خدمات را در طراحی سایت به شما ارائه می‌دهد. برخی از امکانات و قابلیت‌هایی که سایت بیمه در اختیار شما می‌گذارد به صورت زیر می‌باشد:

فرایند طراحی سایت بیمه

1

گفتگو و نیاز سنجی اولیه طراحی وب سایت شرکتی 

2

پر کردن فرم اطلاعاتی ویژه سایان

3

ارائه نسخه آزمایشی و اعلام اصلاحات توسط مشتری

4

رفع ایرادات، انجام اصلاحیه و تحویل نهایی به مشتری

قیمت طراحی سایت بیمه

به طور کلی قیمت طراحی سایت بیمه به چند عوامل بستگی دارد. به طور مثال طراحی سایت با قالب آماده با  طراحی سایت اختصاصی هزینه‌های متفاوتی دارند، همین طور قابلیت‌های ویژه‌ای که کارفرما درخواست می‌‌کند در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است. اگر قصد طراحی سایت بیمه دارید با ما در تماس باشد.