طراحی سایت خبری

بدون شک در هر ثانیه و هر لحظه اتفاقات مهمی در سراسر جهان به وقوع می پیوندد. شنیدن این خبرها در سریع ترین زمان برای مخاطبان ارزش بالایی دارد. طراحی سایت خبری به عنوان یکی از نیازهای ضروری جامعه، امروزه به شکل های مختلف انجام می گیرد. گسترش استفاده از اینترنت و توسعه وب سایت های مختلف موجب شده که امروزه شکل خبررسانی نیز با تغییرات گسترده همراه شود. در گذشته مردم برای پیگیری اخبار از طریق روزنامه ‌ها اقدام می ‌نمودند. شرایطی که خواندن اخبار از طریق روزنامه ها برای افراد در پی داشت به گونه ‌ای نبود که بتواند آن ها را راضی نگه دارد. پس از آن رادیو و تلویزیون نیز به عنوان منابع مهم خبری مورد بررسی قرار می گرفتند.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم

وبسایت خبری، سریع ترین روش اطلاع رسانی

با این حال خلاء یک منبع اطلاع رسانی گسترده و سریع همواره در این بین احساس می ‌شد. ظهور اینترنت و شکل ‌گیری وب ‌سایت‌ ها به بهترین شکل توانست تحولی عظیم در دنیای اخبار به وجود آورد. امروزه طراحی سایت خبری در مقایسه با سایر وب سایت ها با حساسیت بالایی انجام می پذیرد. با توجه به اینکه وب سایت های خبری باید از منابع موثق اطلاعات و آمار خود را به دست آورده و در اختیار کاربران و مخاطبان قرار دهند، همواره بیش از سایر وب سایت ها مورد بررسی قرار می‌ گیرند. با ما در مجموعه سایان همراه باشید تا اطلاعات کافی به شما در مورد نحوه طراحی سایت خبری، ویژگی های وب سایت خبری و مزایای طراحی آن ارائه دهیم.

هدف از طراحی سایت خبری چیست؟

همانگونه که عنوان شد در همین لحظه که شما مشغول به خواندن این مطلب هستید اتفاقات زیادی در دنیا در حال وقوع است. به تبع مردم علاقه دارند که جزئیات اخبار و اطلاعات را در همان دقایق اولیه دریافت نمایند. با توجه به اینکه راهکارها و روش های دیگر برای ارائه اخبار و اطلاعات نمی ‌توانند در سریعترین زمان نیازهای کاربران را پاسخگو باشند، با طراحی سایت خبری به بهترین شکل می توانید در سریعترین زمان اخبار را در اختیار کاربران قرار دهید. با این حال نخستین هدف از طراحی وب سایت های خبری آگاهی بخشی به مردم و اطلاع‌ رسانی در سریع ترین زمان به شمار می رود.

در کنار این که شما با طراحی وب سایت خبری می توانید اخبار و اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار دهید، امروزه با استفاده از این روش می توانید موجبات رونق درآمد خود را فراهم نمایید. بسیاری از مدیران وب سایت ها هدفی که از راه اندازی یک وب سایت خبری دنبال می کنند فراتر از ارائه اخبار و اطلاعات به مردم است. آن ها قصد دارند از این مسیر با به اشتراک گذاشتن تبلیغات آنلاین و آگهی های سایر وب سایت ها و فروشگاه ها، به یک منبع درآمدی ایده آل دست پیدا کنند. بدون شک با توجه به اینکه وب سایت های خبری از بیشترین سطح بازدید کننده همراه هستند با استفاده از این روش به خوبی می ‌توانید با تبلیغ محصولات و خدمات دیگر وب سایت ها موفقیت خود را در این زمینه تضمین نمایید.

اهداف طراحی وب سایت های خبری

از دیگر اهداف طراحی سایت خبری می ‌توان به ارائه اطلاعات و اخبار برخی مجلات و روزنامه ها که از نسخه های فیزیکی و چاپی بهره می برند، اشاره نمود. با توجه به اینکه نسخه های فیزیکی دیگر به مانند گذشته نمی توانند کاربردی باشند، مدیران این روزنامه ها سعی در ارائه اخبار و اطلاعات خود بر دامنه گسترده تری دارند. به همین علت با راه اندازی و طراحی وب سایت خبری سعی در گسترش خدمات خود می نمایند.

مزایای طراحی سایت خبری

بد نیست بدانید که طراحی سایت خبری علاوه بر مدیران وب سایت ها، برای مخاطبان و کاربران نیز مزایای گسترده ‌ای در پی دارد. هر کدام از مدیران با توجه به استراتژی خاصی که برای خود در نظر گرفته اند، اقدام به طراحی وب سایت می نمایند. با این حال کاربران نیز می ‌توانند از خدمات آن ها استفاده کرده و اخبار را در سریعترین زمان و بدون پرداخت وجهی دریافت نمایند.

دریافت رایگان اخبار

همانگونه که می دانید استفاده از مجلات و روزنامه ها و خواندن اخبار از طریق آن ها، نیاز به پرداخت هزینه هایی برای مخاطبان دارد. به همین علت بسیاری از افراد از خرید این نسخه های خبررسانی با توجه به اینکه باید هزینه هایی برای آن را پرداخت کنند صرف نظر می کنند. این در شرایطی است که بررسی اخبار و اطلاعات از روی وب سایت های خبری به راحتی و بدون پرداخت هزینه های اضافی برای مخاطبان امکان پذیر خواهد بود.

ارائه اخبار در لحظه

تصور کنید که هم اکنون در دنیا اخبار اتفاقاتی در حال رخ دادن است. چنانچه شما قصد داشته باشید از طریق روزنامه ‌ها و مجلات این اخبار را در جامعه منعکس نمایید، باید آن را در نسخه های بعدی که می توانند یک روز بعد ارائه شوند، نوشته و برای مخاطبان منتشر کنید. شرایطی که در طراحی وب سایت خبری اینگونه نبوده و شما در لحظه می توانید اتفاقات پیش آمده را جهت انتشار در اختیار مخاطبان قرار دهید.

تعامل با مخاطبان

یکی از معایب روزنامه ‌ها و مجلات برای ارائه اخبار و اطلاعات به کاربران، عدم تعامل با آن ها به شمار می رود. با این حال شما در وب سایت های خبری می توانید قسمتی جهت درج نظرات کاربران قرار داده و با آن ها در ارتباط باشید. علاوه بر این شما می توانید دیدگاه های کاربران را نسبت به اخبار و اطلاعات قرار داده شده بررسی نمایید.

امکان درج ویدیو و صوت

یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی های طراحی و راه اندازی وب سایت خبری، ارائه اخبار و اطلاعات به همراه صوت و ویدیو به شمار می رود. گاهی اوقات وقایعی اتفاق می‌ افتد که شما جهت درک بهتر مخاطبان نیاز به قرار دادن صوت یا ویدئوی مربوط به خبر نیز خواهید داشت. شرایطی که در وب سایت ها به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

اشتراک گذاری اخبار

یکی دیگر از مهم ‌ترین مزایا و ویژگی ‌های طراحی سایت خبری، قابلیت به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات توسط مخاطبان با سایر افراد خواهد بود. با توجه به اینکه وب سایت های خبری دارای گزینه هایی جهت به اشتراک گذاشتن اخبار و محتوا هستند، کاربران می ‌توانند اخبار به روز و ویژه را به دیگر مخاطبان و کاربران ارسال نمایند. این شرایط موجب می شود که چنانچه شما قصد افزایش بازدید از وب سایت خود و رونق کسب و کار خود را دارید به خوبی بتوانید از آن بهره ببرید.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...

کیفیــــت را با ما تجــــــــربه کنید!

طراحی انواع سایت خبری

کاملا مشخص است که افراد جامعه نیاز به آگاهی از اخبار و اطلاعات در زمینه ها و موضوعات مختلف دارند. به همین علت سایت های خبری را می توان در شکل های مختلف دسته بندی نمود.

موضوع

برای طراحی وب سایت خبری خود می توانید یک وب سایت اختصاصی طراحی کرده و در زمینه ها و موضوعات خاص اطلاعات مورد نیاز مخاطبان را به آن ها ارائه دهید. از جمله این زمینه ها می توان به سایت های فرهنگی، ورزشی، تحلیلی، اقتصادی، سیاسی، هنری و سلامت اشاره نمود.
با این حال برخی از وب سایت ها امروزه طیف گسترده‌ ای از نیازهای کاربران را پاسخگو بوده و در زمینه ‌های مختلف اخبار و اطلاعات را در اختیار آن ها قرار می دهند.

عوامل به وجود آورنده

علاوه بر این که وب ‌سایت ‌ها را می ‌توان از لحاظ موضوع به شکل های مختلف طراحی نمود، عوامل به وجود آورنده وب سایت ها نیز می توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال نشریه هایی مانند مجلات، ماهنامه و روزنامه ‌ها امروزه علاوه بر ارائه اخبار به صورت چاپی و سنتی، سعی در طراحی وب سایت خبری نیز جهت انتشار اخبار می نمایند.
نوع دیگری از عوامل به وجود آورنده، وب سایت ها و خبرگزاری های رسمی به شمار می روند. به عنوان مثال شبکه‌ های تلویزیونی و رادیویی و همچنین برخی از نهادها و سازمان ها برای انتشار اخبار و اطلاعات خود باید از یک وب سایت خبری بهره برد تا مخاطبان بتوانند اخبار مقصر را از آن ها دریافت نمایند.
شکل دیگری از وب‌ سایت ‌ها که امروزه خدمات و اخبار و اطلاعات را به کاربران ارائه می دهند، وب سایت های پایگاه خبری به شمار می‌ روند. اعتبار خبری در این وب سایت ها نسبت به پایگاه و سایت ‌های رسمی کمتر بوده ولی سرعت بروز رسانی اخبار در آن ها بسیار بیشتر از سایر وب سایت ها خواهد بود.

خدمات سایان در طراحی سایت خبری

بدون شک طراحی سایت شرکتی یا وب سایت خبری با توجه به حساسیت بالایی که دارد و همواره مورد بررسی قرار می ‌گیرد، باید با دقت بالا انجام پذیرد. مجموعه ما در سایان شرایطی به وجود آورده که با طراحی سایت خبری به شکل تخصصی می‌ تواند برای شما مزایای گسترده‌ ای داشته باشد. از جمله ویژگی هایی که ما در طراحی سایت خبری برای شما پیاده سازی می کنیم می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

دسته بندی درست

نوع طراحی سایت خبری ارائه شده توسط ما به شکلی است که با قرار دادن بخش هایی برای دسته بندی اخبار به کاربران این امکان را می ‌دهیم که بتوانند تازه ‌ترین و آخرین اخبار و پربازدیدترین اخبار را به راحتی مورد بازدید قرار دهند.

ظاهری کاربر پسند و مرتبط با زمینه خبررسانی

بدون شک طراحی وب سایت خبری باید به شکلی باشد که در عین سادگی، مرتبط با زمینه کاری و خبررسانی وب سایت شما باشد و همچنین از رابط کاربری زیبا نیز بهره ببرد. مخاطب باید با مراجعه به وب سایت شما از یک رابط کاربری مناسب بهره ببرد تا جذب وب سایت شود. استفاده از فونت های زیبا و واضح و همچنین آیکون های مرتبط و منحصر به فرد به کاربران این امکان را می ‌دهد که به راحتی بتوانند امکانات و ویژگی های وب سایت شما را در اختیار داشته باشند. تیم تخصصی ما در مجموعه سایان به گونه ای برای شما اقدام به طراحی سایت خبری می نماید که قالب به کار رفته متناسب با زمینه کاری و خبررسانی شما بوده و کاربران را با درصد رضایت بالا همراهی خواهد کرد.

بخش ارتباط با کاربر

برای طراحی سایت خبری ما شرایطی در نظر گرفته ایم که شما می توانید به منظور تعامل با کاربران و ارتباط با آن ها از قسمت درج نظرات و همچنین ارتباط با مدیریت و ادمین سایت اقدام نمایند. کاربران می توانند در قسمتی جداگانه جهت ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام کاربران در وب سایت شما علاوه بر رونق کسب و کار شما و افزایش بازدید کننده می تواند جدیدترین اخبار را نیز در اختیار آن ها قرار دهد.

ریسپانسیو بودن

تمام کاربردها و ویژگی هایی که تاکنون برای شما بیان کردیم را کنار گذاشته و حساسیت خود را بر روی این بخش قرار دهید. با توجه به اینکه بررسی آمار و اطلاعات نشان می ‌دهد که امروزه بیش از ۸۰ درصد کاربران، اخبار را از طریق گوشی ‌های تلفن همراه و تبلت ‌ها دریافت می ‌کنند، طراحی وب سایت باید به گونه‌ ای باشد که کاملاً ریسپانسیو بوده و برای استفاده در گوشی های تلفن همراه نیز به خوبی بتواند عملکرد داشته باشد. تخصص ما در زمینه طراحی سایت خبری کمک می‌ کند تا با طراحی یک وب سایت واکنش گرا و ریسپانسیو به شما کمک کنیم تا جهت ارائه اخبار و اطلاعات در گوشی های تلفن همراه نیز به خوبی عمل نمایید. شرایطی که می تواند موجبات افزایش بازدید از وب سایت خبری شما را فراهم نماید.

سایر امکانات

تجربه ما در زمینه طراحی سایت خبری به شما کمک می کند تا بتوانید یک وب سایت کامل با ویژگی های منحصر به فرد در اختیار داشته باشید. به منظور بازخورد بهتر و افزایش بازدید کننده شما می توانید اخبار خود را به چند زبان مختلف در اختیار مخاطبان قرار دهید.از دیگر امکانات و قابلیت هایی که ما در وب سایت شما قرار می دهیم، استفاده از گالری جهت ذخیره سازی تصاویر و ویدیو و همچنین امکان آرشیو نمودن اخبار به شمار می رود

طراحی سایت خبری با بهترین قیمت

عوامل متعددی می توانند در قیمت طراحی سایت خبری و سایر وب سایت ها اثرگذار باشند. با این حال ما در مجموعه سایان به منظور پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان، سایت های خبری را با بالاترین کیفیت و بهترین امکانات برای شما طراحی می نماییم. قیمت های ارائه شده توسط مجموعه ما به گونه‌ ای است که شما می‌ توانید با مقایسه آن با سایر وب سایت ها، از قیمت های مقرون به صرفه ما اطلاع یابید. چنانچه قصد طراحی سایت خبری و ارائه اخبار و اطلاعات در زمینه های مختلف را دارید، می توانید با ما در ارتباط بوده و درخواست خود را از طریق وب سایت سایان به ما ارائه دهید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با 02128428248تماس بگیرید