طراحی سایت مشابه دیجی کالا

اگر به دنبال طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا هستید با ما در مجموعه سایان همراه باشید تا به شما اطلاعات کافی در این زمینه ارائه دهیم. همانگونه که می ‌دانید گسترش کسب و کار اینترنتی موجب شده که امروزه طیف گسترده ‌ای از افراد فعال در زمینه تجارت، روی به گسترش کسب و کار خود با استفاده از راه اندازی یک وب سایت بیاورند. در این بین وب سایت هایی توانسته اند به موفقیت چشمگیری در این زمینه برای خود به دست آورند.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم
امروزه وب سایت های فروشگاهی در میان سایر وب سایت ها از محبوبیت بسیار بالاتری برخوردار هستند. به عنوان مثال وب سایت دیجی کالا با توجه به امکانات گسترده ‌ای که دارد از پربازدیدترین وب سایت های موجود در بستر اینترنت به شمار می رود. به همین علت افراد و مدیران وب سایت هایی که قصد فروش لوازم و تجهیزات مختلف را دارند، معمولاً به دنبال راهکاری جهت طراحی سایت مشابه دیجی کالا هستند.
بدون شک شما می ‌توانید بر روی بستر اینترنت وب سایت های مختلفی را مشاهده کنید که روی به فروش کالا، خدمات و محصولات خود می آورند. با این حال می توان قاطعانه گفت که هیچ ‌کدام نمی ‌توانند به پای وب سایت دیجی کالا برسند. با توجه به قالب به کار برده در وب سایت فروشگاهی دیجی کالا، فارغ از اینکه بخواهیم به کیفیت محصولات فروشگاهی این وب سایت بپردازیم، باید موفقیت و محبوبیت این وب سایت را از جنبه های دیگر بررسی کنیم. با ما در سایان همراه باشید تا به شما اطلاعات کافی از خدمات خود را ارائه دهیم.

چرا باید به دنبال طراحی سایت مشابه دیجی کالا باشید؟

بدون شک درصد بسیار زیادی از افراد و مدیرانی که قصد راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی را برای رونق کسب و کار خود دارند دیجی کالا را به عنوان الگوی خود در نظر می گیرند. به همین علت سعی بر این دارند که از طراحان وب سایت درخواست کنند که تمام بخش های وب سایت خود را دقیقاً مشابه دیجی کالا قرار دهند. بدون شک طراحی سایت فروشگاهی مشابه سایت های معتبر و پر بازدید می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات شما و افزایش بازدید کنندگان داشته باشد. مجموعه ما در سایان نیز به منظور پاسخگویی به نیازهای شما می تواند طراحی سایت مشابه دیجی کالا را با کیفیت بسیار بالا و خدمات منحصر به فردی در اختیار شما قرار دهد. با ما همراه باشید تا ویژگی هایی که برای شما در طراحی سایت مشابه دیجی کالا فراهم کرده ایم را بیان کنیم.

دلایل اهمیت راه اندازی وب سایت فروشگاهی

تجربه ناخوشایند خرید کالا از فروشگاه های سطح شهر، زمان بر بودن حضور در سطح شهر جهت بازدید از مغازه ها و فروشگاه های مختلف و همچنین عدم دسترسی به محصولات با تنوع بالا موجب شده که امروزه بسیاری از افراد ترجیح ‌بدهند که خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را از بستر اینترنت جستجو کرده و با یک بررسی کامل بتوانند خرید خود را انجام دهند. این شرایط به وضوح نشان می دهد که امروزه طراحی فروشگاه های اینترنتی و استفاده از تجارت الکترونیک علاوه بر اینکه برای مدیران وب سایت ها مهم و مفید است، می ‌تواند خریداران را نیز با گزینه‌ های متعددی مواجه کند. طراحی یک سایت کامل با امکانات ایده آل به خریدار این امکان را می ‌دهد که بدون واسطه و با مشاهده جزئیات محصولات مختلف ‌بتواند آن ها را بررسی کرده و از نظرات سایر کاربران نیز جهت خرید استفاده نماید.

ظاهری متفاوت

بدون شک مهمترین ویژگی که شما می توانید در وب سایت دیجی‌کالا مشاهده کنید ظاهر متفاوت، ساده و بسیار زیبای آن خواهد بود. طراحان متخصص سعی کرده اند که در طراحی وب سایت دیجی کالا شرایطی فراهم کنند که کاربران بیشترین درصد رضایت را نسبت به بازدید و استفاده از آن داشته باشند. با این حال و با شرایط موجود، ظاهر کاربری وب سایت دیجی کالا به عنوان یکی از مهمترین دلایل موفقیت این وب سایت به شمار می رود. تمام جزئیات قرار داده شده در آن با زیبایی و هارمونی خاصی که دارند اعم از رنگ صفحه، نحوه قرار گرفتن محصولات توضیحات ارائه شده، عکس های موجود در وب سایت و نظرات کاربران از ویژگی‌ های منحصر به فرد وب سایت فروشگاهی دیجی کالا به شمار می روند. اگر به دنبال طراحی سایت مشابه دیجی کالا هستید و قصد استفاده از قالب این وب سایت را دارید ما در مجموعه سایان جزئی ترین ویژگی ها را نیز مانند دیجی کالا برای شما مهیا خواهیم نمود.

تجربه کاربری مناسب

بسیاری از کاربران بر این باورند که مهمترین دلیل مراجعه به وب سایت دیجی کالا و یا عدم مراجعه به وب سایت های تازه کار، تفاوت تجربه کاربری آن ها خواهد بود. بسیاری از وب سایت های فروشگاهی امروزه فرآیند طولانی جهت فروش محصولات خود در نظر گرفته اند. دریافت اطلاعات کاملاً بی مورد این نتیجه را به دنبال دارد که کاربران از خرید محصولات شما پشیمان شده و وب سایت شما را ترک نمایند. تمام این ویژگی ها را شما باید با بهبود تجربه کاربری در وب سایت خود قرار دهید.
بررسی تجربه کاربری وب سایت دیجی کالا نشان می دهد که این وب سایت از بهترین قالب های فروشگاهی برای راه اندازی خود استفاده کرده و بهترین نتیجه را از نظر تجربه کاربری در اختیار دارد. با توجه به اینکه تعداد بسیار زیادی از افراد و بازدید کنندگان وب سایت های فروشگاهی، روزانه به دیجی کالا مراجعه می کنند، مدیران این وب سایت همواره در حال توسعه تجربه کاربری وب سایت خود هستند، تا بتوانند با بهینه کردن آن، نرخ تبدیل بازدید کننده را به مقدار قابل ملاحظه‌ ای افزایش دهند. به همین علت ما در مجموعه سایان سعی کرده ‌ایم در طراحی سایت مشابه دیجی کالا این مهم را در نظر گرفته و وب سایت فروشگاهی مورد نیاز شما را به گونه ای طراحی کنیم که از نرخ تبدیل بسیار بالایی بتوانید بهره ببرید.

دسته بندی محصولات

تصور کنید شما به یک وب سایت فروشگاهی وارد شده و قصد مشاهده تمام نیازهای خود را دارید. عدم دسته بندی محصولات می تواند کاربر را از جستجوی مداوم در بین صفحات وب سایت شما را خسته کرده و اقدام به ترک وب ‌سایت، بدون خرید نماید. به همین علت نوع دسته بندی محصولات باید به گونه‌ ای باشد که کاربران به راحتی بتوانند انواع محصولات شما را به راحتی و متناسب با نیازی که دارند انتخاب نمایند. اگر به وب سایت فروشگاهی دیجی کالا مراجعه کرده اید شما می توانید در این وب سایت دسته بندی محصولات را در گوشه سمت راست مشاهده کنید. هر نیازی که شما داشته باشید و هر محصولی را که قصد خرید آن را دارید می توانید به راحتی از دسته مخصوص پیدا کرده و فرآیند خرید را انجام دهید. با این حال برای کمک به بهبود تجربه کاربری، استفاده از برچسب محصولات اهمیت بسیار بالایی برای وب سایت های فروشگاهی دارد. شرایطی که می ‌تواند به سئو وب سایت شما نیز کمک کرده و در این زمینه بتوانید خود را تقویت نمایید.

شفافیت

در طراحی قالب وب سایت فروشگاه دیجی کالا شرایطی فراهم شده که کاربران می ‌توانند شفافیت کافی از نحوه خرید محصولات، ارسال و کیفیت محصولات خریداری شده را کسب کنند. بدون شک تمام این جزئیات می‌ توانند در دید مخاطب قرار گرفته و آن ها با بررسی نحوه خرید، ارسال و همچنین کیفیت محصولات می توانند اطمینان حاصل نمایند که محصول خریداری شده دقیقا مطابق با فرآیند و کیفیت مد نظر به دستشان خواهد رسید.

همین امروز وبسایت
خود را راه اندازی کنید

مزایای پکیج طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا سایان

شرایطی که ما برای طراحی سایت مشابه دیجی کالا در نظر گرفته ایم می تواند مزایایی برای مدیران وب سایت ها و کاربران در پی داشته باشد. بدون شک طراحی وب سایت باید به شکلی صورت پذیرد که علاوه بر کاربرانی که قصد خرید محصولات را دارند، مدیران نیز به ‌خوبی بتوانند از آن استفاده نمایند. به همین علت ما در مجموعه سایان امکانات فوق العاده ای در بخش مدیریت و بخش کاربران در طراحی سایت مشابه دیجی کالا در اختیار شما قرار خواهیم داد.

امکانات ارائه شده برای کاربران در طراحی سایت مشابه دیجی کالا

انتخاب مکان از روی نقشه
پیامک تایید عضویت
پیشنهادات شگفت انگیز
دریافت فاکتور حرفه ای
روند سفارش چند مرحله ای
بررسی مشخصات فنی هر محصول
مقایسه پیشرفته بین محصولات
مرتب سازی محصولات بر اساس ارزان ترین، گران ترین و...
پرداخت هزینه درب منزل یا به صورت آنلاین
دسترسی به بخش حسابداری حرفه ای و دقیق
انواع فیلتر محصولات
سیستم حرفه ای سفارشات
صفحه حساب کاربری ویژه
صفحات و منوهای نامحدود
رنگ بندی متفاوت
افزودن بی نهایت محصولات
مدیریت محتوا بر پایه وردپرس
رنگ بندی متفاوت
اسلایدر اختصاصی
مدیریت تخفیف ها
ویژگی های محصولات
موجودی انبار
چند قیمتی بودن محصولات
فروش محصولات، بدون ثبت نام کاربران
اتصال به تمام درگاه های بانکی موجود

چرا طراحی سایت مشابه دیجی کالا برای مدیران وب سایت مهم است؟

با توجه به شرایطی که برای شما بیان کردیم بسیاری از مدیران وب سایت های فروشگاهی به منظور رونق کسب و کار خود می ‌توانند از این شانس استفاده کرده و با طراحی سایت مشابه دیجی کالا، خود را به خوبی مهیای حضور در این فضای رقابتی نمایند. امکانات مناسبی که ما در مجموعه سایان در اختیار شما قرار می دهیم به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای شما برای داشتن یک وب سایت مشابه دیجی کالا باشد.
بدون شک امروزه طراحان مختلفی خدمات خود را به مدیران وب سایت ها جهت طراحی وب سایت ارائه می دهند. با این حال ما در مجموعه سایان همواره سعی کرده ایم با بهره مندی از متخصصین طراحی وب سایت، خدمات خود را در اختیار شما قرار دهیم. مزایایی که ما در این مجموعه برای شما فراهم کرده ایم به خوبی می تواند ویژگی های طراحی یک سایت مشابه دیجی کالا را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید برای جلب مشتریان و بالا بردن سرعت بارگذاری وب سایت خود اقدام نمایید. اگر به دنبال طراحی سایت مشابه دیجی کالا هستید ما این عمل را با کیفیت بسیار بالا و قیمت ایده ‌آل برای شما انجام خواهیم داد.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...