طراحی سایت گردشگری

” تا جوونی کلی سفر برو! ” ، ” پس اندار کن برای سفر رفتن ” و… . قطعا همه ما این جملات عامیانه و مانند آنها را بارها و بارها از اطرافیانمان شنیده‌ایم و متوجه تاکید افراد روی موضوع سفر رفتن هستیم. روزانه در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، تعداد زیادی عکس و فیلم از افراد، در حال سفر کردن و مناطق گردشگری و توریستی، بارگذاری می‌شود که این موضوع هم نشان دهنده تعداد زیاد مخاطبان در صنعت گردشگری می‌باشد، هم به نوبه‌ای ترغیب کننده افراد دیگر برای سفر رفتن است. در دنیای امروز با گسترش اینترنت، قطعا روش‌های قدیمی برای خرید بلیط ، رزرو هتل و… کارساز نمی‌باشد و نیاز شرکت‌های گردشگری، طراحی سایت گردشگری می‌باشد.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم

مزایای طراحی سایت گردشگری

هرچه طراحی سایت شرکتی یا سایت آژانس گردشگری حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر باشد، شما قادر به جذب هر چه بیشتر مشتری هستید. روز به روز تعداد افرادی که سفر می‌کنند بیشتر می‌شود و در این بازار پر از مشتری، کافیست دیده شوید و خدمات با کیفیت ارائه دهید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. به طور کلی امروزه بسیاری از مردم، درصد زیادی از امور روزانه خود را مثل: خرید خورد و خوراک، لباس و پوشاک، وسایل مورد نیاز، دارو و… را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می‌دهند که دلیل این موضوع دسترسی اکثریت عموم به اینترنت پر سرعت، سهولت در خرید اینترنتی و صرفه جویی در زمان و انرژی می‌باشد. پس درصد بسیار بسیار زیادی از افراد که قصد سفر دارند، رزرو بلیط را به صورت آنلاین و با مراجعه به وب سایت‌های مجازی انجام می‌دهند.

امکانات طراحی سایت توریستی و گردشگری

آژانس‌های مسافرتی برای جذب مشتری و سهولت در انتخاب و خرید آنها، می‌توانند امکانات زیر را در سایت خود اعمال کنند:

معرفی انواع تورهای گردشگری خارجی و داخلی
طراحی سایت چندزبانه برای گردشگران خارجی
دسته‌بندی خدمات و محصولات مختلف
معرفی جاذبه های گردشگری
درج تصاویر در گالری تصاویر
امکان عضویت مخاطبان
بخش رزرو هتل
پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
امکان تعریف کد تخفیف خدمات و محصولات
نمایش انواع برنامه های تفریحی در تورهای مختلف
مدیریت ظرفیت تورها
درج تقویم تورهای گردشگری
بخش سوالات متداول
نمایش تورهای پرطرفدار
درج قیمت تورهای گردشگری
بخش کامنت و نظرات کاربران
طراحی ریسپانسیو (متناسب با موبایل و تبلت)

تعرفه طراحی سایت آژانس گردشگری

هزینه طراحی سایت گردشگری به بسیاری از عومل بستگی دارد. به طور کلی، مشتریان با توجه به نیاز خود از طراحی وب سایت گردشگری، می‌توانند امکانات قابل ارائه را کم و زیاد کنند و صرفا هزینه زیاد برای طراحی سایت، لازمه داشتن یک سایت حرفه‌ای نمی‌باشد. شما می‌توانید با مشاورین متخصص سایان برای نیاز سنجی در ارتباط باشید و سپس از هزینه طراحی سایت گردشگری مطلع شوید.