پروژه سئو افرنگ

مجموعه افرنگ یکی از تخصصی‌ترین مجموعه‌های تولید و عرضه کارت اسکرچ در ایران می‌باشد که این شرکت برای سئو سایت خود به تیم سئو سایان اعتماد کرده‌است و شرکت سایان با ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای سئو  سایت به این مجموعه، تجربه بسیار عالی را از همکاری خود با افرنگ به ارمغان آورده است. 

عذلهکمعلذ
Screenshot 2022-07-05 at 15-34-38 SEO Software for Smarter Marketing-min
آنالیز وبسایت

متخصصین سئو شرکت سایان برای بررسی میزان سئو اعمال شده بر روی سایت و همین طور برای چیدمان استراتژی‌های خود، از انواع ابزارهای به روز دنیا در این زمینه استفاده می‌کنند.

تدوین تقویم محتوایی

انتخاب عناوین جذاب، پرسرچ، کاربردی، به روز و مرتبط با سایت و همین طور زمان درست آپلود محتوا برای سایت از دانش و تکنیک‌هایی می‌باشند که یک سئو کار حرفه‌ای در قدم اول برای محتوا گذاری سایت باید به آن بپردازد و با تدوین تقویم محتوایی برنامه‌ای برای آینده محتواگذاری سایت داشته باشد. 

تولیـــد محتــوا

قدم بعدی تدوین تقویم محتوا، بررسی و ادیت متحوای تولید شده توسط محتوا نویس می‌باشد می‌باشد که یکی دیگر از وظایف اصلی سئوکاران می‌باشد. متخصصین سئو سایان با دانشی که دارند و طبق معیارهای گوگل برای امتیاز دهی به محتوا صفحات سایت، محتواها را ادیت و بهینه می‌کنند.  

صفحات فرود

وظیفه طراحی و دیزاین صفحات سایت با طراحان سایت می‌باشد و بهینه سازی این صفحات از جهتی که بیشترین کاربرد را برای مخاطب داشته باشد و در نهایت باعت درآمدزایی سایت شود بر عهده سئو کار می‎‌باشد. در همین راستا می‌توان گفت که صفحات فرود یکی از اصلی‌ترین اجزا سایت می‌باشند که وظیفه سئو کاران در این صفحات این است که بعد از فرود مخاطب به این صفحات، آنها را یا به صفحه مقصد هدایت کنند یا در همان صفحه باعث شوند مخاطب به خواسته خود برسد.

نسیم آنلاین
خبرگزاری ایلنا
خبرگزاری آریا
افکار نیوز
انصاف نیوز
دایان
مردم سالاری
رپورتاژ و بک لینک

برای بهبود سئو و ارتقاء رتبه صفحات سایت از روش‌های موثری که می‌توان نام برد، انتشار رپورتاژ و همین طور بک لینک می‌باشد اما به یاد داشته باشد که هر دوی این روش‌ها باید اصولی و با پیروی از قواعد و تکنیک های سئو انجام شود. در غیر این صورت اثر نخواهد داشت یا حتی اثر منفی خواهد گذاشت. 

رتبه در گوگل

در تصاویر روبه رو نمونه صفحاتی را ز سایت افرنگ مشاهده می‌کنید که با اعمال سئو بر این صفحات به رتبه های اول گوگل دست یافته‌اند.