پروژه سئو یونیپلکس

سئو سایت یونیپلکس که یک سایت شرکتی می‌باشد توسط تیم سئو شرکت سایان پیش می‌رود و برای آشنایی بیشتر با یونیپلکس می‌توان گفت : یونیپلکس محصولی است که جایگزین محصولات پلاستیکی (پلی استایرن یا یونولیت) در اجرای سقف ساختمان‌ها شده است و این جایگزینی با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مواد کاملا قابل بازیافت، به منظور کاهش ورود پلاستیک به طبیعت و آلودگی محیط زیست می‌باشد.

Screenshot 2022-07-05 at 15-34-38 SEO Software for Smarter Marketing-min
آنالیز وبسایت

ابزارهای مختلفی از جمله GTmetrix, MOZ, ahrefs و خیلی دیگر از این قبیل ابزارها برای کمک به سئوکاران در جهت رشد و بهبود سیئو سایت‌ها وجود دارد که متخصصین سایان با استفاده از بهترین به روزترین این سایت‌ها، پروژه‌های خود را سنجش می‌کنند.

تدوین تقویم محتوایی

سئوکاران تیم شرکت سایان با توجه به درکی که از اهمیت تدوین تقویم محتوایی پروژه‌های سئو دارند در تنظیم تقویم محتوا پروژه‌های خود، نهایت دقت را اعمال کرده و برنامه‌ای کامل و جامع برای سایت در آینده، در نظر می‌گیرند.  

تولیـــد محتــوا

پس از تدوین تقویم محتوایی، زمان تولید محتوا فرا می‌رسد. در این مرحله وظیفه سئوکاران ادیت و بهینه سازی محتواهایی می‌باشد که محتوا نویسان آماده کرده‌اند. 

صفحات فرود

سئو صفحات فرود یکی از مهمترین بخش کار سئو کاران به حساب می‌آید. از این جهت که صفحات فرود صفحاتی هستند که برای دستیابی به هدف وب سایت کسب و کار مد نظر ساخته شده است و چیدمان استراتژی برای نهایی کردن خرید مشتری، برقراری ارتباط او با مجموعه و… برعهده سئوکار می‌باشد.

نسیم آنلاین
خبرگزاری ایلنا
خبرگزاری آریا
افکار نیوز
انصاف نیوز
دایان
مردم سالاری
رپورتاژ و بک لینک

رپورتاژ و بک لینک دو ازار کاربردی برای تبلیغات و همین طور کسب امتیاز از گوگل می‌باشد که برای بهره برداری از هر دو، باید یک سئو کار حرفه‌ای از اصول و تکنیک‌های آنها مطلع باشد.

رتبه در گوگل

در تصاویر رو به رو نتایج سرچ عبارات پر سرچ در حوزه یونیپلکس را مشاهده می‎‌کنید که در نتیجه زحمات سئو کاران سایان، صفحات سایت یونیپلکس در رتبه اول سرچ گوگل قرار گرفته اند.