طراحی سایت معماری

شما سزاوار بهترین ها هستید.

دریافت مشاوره‌ی تخصصی و رایگان!
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی طراحی سایت مهندسی یا معماری برای شرکت بسیار کمک خواهد کرد تا کسب و کار شما شکوفا شود، موفقیت در یک کسب و کار اینترنتی و یک سایت معماری، به توانایی اجرایی شما در طراحی یک سایت و جذابیت های بصری آن بستگی دارد. موفقیت در طراحی یک سایت بدون برنامه ریزی دقیق و هدفمند میسر نمی شود. یک سایت ایده آل و کارا باید دارای ترافیک مناسب، میزان بازدید و امنیت بالا باشد. برای طراحی یک سایت معماری باید یکسری نکات توجه کرد که در ادامه به آن می پردازیم.

در میان رقبای خود مثل الماس درخشنده باشید...

هدف از طراحی سایت معماری

با طراحی وب سایت مهندسی و  معماری، شما این قابلیت را خواهید داشت که به راحتی و به بهترین شکل، با نظمی خاص، پروژه های انجام شده خود را به نمایش گذارید، که این امر باعث می‎‌شود مخاطبان در کمترین زمان نمونه کار های شما ر ا بررسی کنند، از کیفیت کار شما مطلع شوند و در نهایت سفارش دریافت کنید. داشتن وب سایت معماری با سئو کاربردی باعث می‌شود شناخته شوید و علاوه بر جذب مشتری کسب اعتبار و اعتماد کنید.

1. افزایش درآمد

مهندسان و معماران امروزه با رونقی که در وب سایت ها مشاهده کرده اند، برای بهبود کسب و کار خود اغلب به این سمت گرایش یافته‌اند تا به صورت اینترنتی تجارت خود را گسترش دهند. در واقع هدف اصلی یک طراح معمار برای استفاده از سایت معماری، افزایش درآمد و ثبت پروژه های بیشتر می باشد.

2.اعتماد سازی و جذب مخاطبین جدید

در طراحی سایت معماری، با سئو مناسب و اصولی که الگوریتم های گوگل در آن رعایت شده است، می‌توانن در رتبه‎‌های نخست جستجوی گوگل قرار گرفت و از این طریق مخاطبین جدیدی را  جذب نمود. در ادامه، این امر باعث کسب هرچه بیشتر اعتماد مشتری و افزایش سفارش های شما خواهد شد.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...

کیفیــــت را با ما تجــــــــربه کنید!

مواردی که در طراحی یک سایت معماری باید به آن توجه کرد

برای طراحی سایت شرکتی باید در قدم اول توجه شود که چه بخش هایی را میخواهد به مخاطب نشان دهد و مسیری که دارد طی میکند به چه ختم می شود؟ معرفی بخش های مختلف سایت که ممکن است تجاری ، شخصی و یا حتی فروشگاهی باشد، باید قدم به قدم قابل اجرا باشد.

بخش های مختلفی که در طراحی یک سایت معماری وجودش الزامی است:

پروژه های انجام شده

در یک سایت معماری حتما باید بخشی با عنوان پروژهای انجام شده طراحی شود تا مخاطبانی که برای اولین بار به سایت مراجعه می کنند، با دیدن این نمونه کارها هم از کیفیت کار شما مطلع شوند و هم اعتماد بیشتری به شرکت کنند.

راه های ارتباطی با شرکت

ایجاد یک صفحه تماس با ما که شماره تماس دفتر، آدرس و موقعیت مکانی شما، ایمیل و آدرس شبکه های اجتماعی مجموعه ی شما در آن باشد جهت دسترسی هرچه راحت تر کاربران، بسیار کارساز خواهد بود.

وبلاگ تخصصی

طراحی یک صفحه بلاگ یکی از مهمترین مواردی است باید حتما به آن توجه شود، زیرا بخش وبلاگ یک سایت نقش مهمی در سئو و رتبه بندی در گوگل داشته و علاوه بر آن بخش آموزشی برای مخاطبان خواهد بود.

معرفی شرکت

اگر برای شرکت معاری خود سایت طراحی کنید، این سایت به منزله ویترینی خواهد بود که حرفه شما را برای مخاطبین به نمایش می‌گذارد و می‌‌توانید نمونه کار های خود را به مشتری ها نشان دهید و اعتبار و اعتماد کسب کنید.

قیمت طراحی سایت معماری

عوامل مختلفی در قیمت گذاری سایت معماری تاثیرگذار است. با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می‎‌شود، قیمت نهایی طراحی وب سایت تغییر خواهد کرد. به طور مثال تعداد صفحات، نوع طراحی و دیزاین سایت و… در قیمت گذاری تاثیر خواهد گذاشت. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و با مشاوره گرفتن از تیم سایان تمام جوانب را بررسی کنید و سفارش خود را ثبت کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

یک قدم تا توسعه کسب و کارتان باقیست...