یه پروژه بساز

درباره سایان

کار را به کاردان بسپارید

امروز، بیش از نیمی از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند و این رقم به طور پیوسته در حال افزایش است. این امر، فرصتی بی‌نظیر برای کسب و کارها فراهم کرده است تا با استفاده از بازاریابی دیجیتال، به طیف وسیعی از مخاطبان در سراسر جهان دست پیدا کنند.

اگرچه امروز اینترنت و تلفن همراه در دسترس همه هست و دانش اولیه‌ای از حضور در این فضا وجود دارد، اما برای موفقیت یک کسب و کار در دنیای مجازی به حضوری حساب شده نیاز داریم.

سایان داده پرداز مبین، یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که با درک عمیق این نیاز، فراتر از یک شرکت طراحی وب‌سایت عمل می‌کند.

تیم سایان، با تکیه بر دانش بروز و تجربه پانزده ساله متخصصان خود در زمینه‌ی علوم کامپیوتر و استراتژی‌های نوین دیجیتال مارکتینگ، شما را در مسیر خلق یک کسب و کار اینترنتی سودآور همراهی خواهد کرد.

اگر تصمیم دارید طعم شیرین موفقیت در دنیای دیجیتال را بچشید، تیم سایان در قالب خدماتی نظیر مشاوره کسب و کار، برندینگ، طراحی وب‌سایت، بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو)، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، عکاسی، ساخت تیزر تبلیغاتی از محصولات شما و تولید محتوا همراه شما است.

 

با سایان، دیده و شنیده می‌شوید

همانطور که پیش‌تر گفتیم امروزه بسیاری از کسب و کارها به فکر بازاریابی دیجیتال افتاده اند؛ اما تنها تعداد کمی از آن‌ها در این زمینه به موفقیت دست می‌یابند. زیرا، موفقیت در دنیای پر رقابت اینترنت به عوامل بسیاری بستگی دارد که برخی از کلیدی‌ترین آن‌ها عبارتند از: تجربه، دانش، تخصص، خلاقیت، تفکر استراتژیک و…

بر همین اساس گفتنی است که سایان سابقه اثبات شده ای در همکاری با مشتریان خود دارد و به شما اطمینان می‌دهد که با انتخابش، به بهترین نحو ممکن از خدمات بازاریابی دیجیتال بهره‌مند خواهید شد.

سایان نه تنها همکاری‌های بسیاری با برندهای شناخته شده ایرانی اعم از کاچیران، بانک ایران زمین، سازمان تامین اجتماعی، بانک ملی، شهر کتاب پاسداران و… داشته است، بلکه پروژه‌هایی بین المللی نیز از کشورهای آمریکا، اتریش و ترکیه پذیرفته است. ذکر این نکته لازم است که می‌توانید دیگر مشتریان‌ برجسته را در قسمت پروژه‌های سایان ببینید.

 

خیال شما را راحت می کنیم

گفتنی است تیم سایان پروژه‌ طراحی وب‌سایت شما را به لحاظ فنی و به مدت یکسال نسبت به آن چیز که متعهد بوده است گارانتی می‌کند.

کارشناسان پروژه‌ تیم سایان، به صورت روزانه بر پروژه‌ها نظارت دارند و آن‌ها را کنترل می‌نمایند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، در سریع‌ترین زمان ممکن به رفع آن بپردازند.

پس از گذشت یک سال پشتیبانی و در صورت تمایل شما به ادامه همکاری نیز، با هزینه‌ای مناسب به پشتیبانی وب‌سایتتان خواهند پرداخت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه‌ی دیجیتال مارکتینگ، با شماره تلفن ۸8141926-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق فرم تماس با ما در وب‌سایت، با ما در ارتباط باشید.